Головний тренер «Хьюстон Рокетс» Джей Бі Бікерстафф згоден зі своїми підопічними в тому, що «Голден Стейт Ворріорс» в серії першого раунду (0-2) дозволяють собі жорстку гру. Тренер розраховує, що його команда підлаштується під цей стиль.

Джей Би Бикерстафф«Нам потрібно стати більш злими і жорсткими. Якщо переглянути минулі ігри, то можна побачити, як Богут хапає Ховарда за майку. Можна побачити, як вони штовхають наших хлопців в спину. Якщо Клей Томпсон хоче зробити кидок, то він відштовхує опонента двома руками і отримує свободу для маневру. Вони готові на всі ці брудні речі та роблять все заради перемоги. Ми повинні робити те ж саме », — заявив Бікерстафф.
Дуайт Ховард
Центровий «Рокетс» Дуайт Ховард заявив, що йому не подобається суддівство в серії першого раунду з «Голден Стейт» (0-2). «Судді дозволяють «Ворріорс » грати жорстко. Якщо я почну робити щось подібне, то це точно не залишиться без уваги. Так що мені доводиться підлаштовуватися, робити все в певний момент. Не можна дозволяти їм таке. Якщо вони штовхають нас в спину або хапають за майки, то повинні йти з майданчика», — сказав Ховард.